Geo Data s.r.o.

Vaše správná volba ve světě GIS a IT
 

Aktuality

 

11.09.2023

Digitální technická mapa ČR

Digitální technická mapa České republiky (DTM ČR) je nejrozsáhlejším projektem na poli geomatiky posledních let. Po mnoha letech příprav nyní vzniká na celém území dílo, které má za cíl poskytovat spolehlivé informace o polohopisu a dopravní a technické infrastruktuře.Centrální komponentou celého systému bude tzv. Informační systém Digitální mapy veřejné správy realizovaný Českým úřadem zeměměřickým a katastrálním. Samostatně budou své projekty DTM uskutečňovat dva klíčoví správci dopravní infrastruktury, a to Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) a Správa železnic (SŽ). Pokud chcete vědět více … neváhejte nás kontaktovat !!!

11.07.2023

Informace o změně v mapové aplikaci Geo Data

K 11.7.2023 došlo k vypnutí Katastrální mapy s historickými údaji k 1.1.2019. Nadále je k dispozici katastrální mapa G, která obsahuje aktuální, každý měsíc aktualizované údaje. V případě, že k přístupu do mapové aplikace používáte zastaralý odkaz, nebude mapová aplikace přístupna (týká se i odkazu na webových stránkách obce). Pokud k této situace u vás došlo, prosím kontaktujte nás, je potřeba k přístupu do mapové aplikace použít nový URL odkaz.

3.05.2018

Novinky ze světa GIS - T-MAPY oznamují nové partnerství se společnostmi Geo Data, DATA PROCON, Geomorava a IterSoft

Společnost T-MAPY si dovoluje s radostí oznámit, že se jejími partnery pro oblast dodávky GIS řešení staly společnosti Geo Data, s.r.o., DATA PROCON s.r.o., Geomorava s.r.o. a IterSoft s.r.o. Systém GIS4U společnosti T-MAPY se tím nově stane základem GIS pro více než 700 měst a obcí v České republice. Řešení společnosti T-MAPY tak bude zásadním způsobem provozováno na všech úrovních veřejné správy České republiky od nejmenších obcí přes městysy, města, statutární města, krajské úřady až po centrální státní správu. Tento krok by se měl příznivě projevit ve všech oblastech činnosti společnosti, tedy mj. v šíři a kvalitě nabízených produktů. Zároveň díky síti partnerů bude zajištěna maximální podpora zákazníků „přímo na místě“ jak v oblasti podpory softwarových aplikací, tak v oblasti dodávky odpovídajících geodat a dalších navazujících služeb.

04.12.2017

Pozvánka na školení mapové aplikace GIS4U

Dne 19.12.2017 v 9:00 hodin pořádáme, v Novém Sedle,  školení naší nové mapové aplikace GIS4U a práci s katastrem nemovitostí. Více informací: ZDE.

Pro přihlášení kontaktujte kolegyni na emailu: stulikova@geodata.cz nebo tel.: 603 253 351

Možnost podání přihlášek do 15.12.2017

20.11.2017

Spolupráce s T-MAPY spol. s r. o.

Naším partnerem se od 16. 11.2017 stala renomovaná ryze česká firma T-mapy s 25-letou tradicí v tvorbě GIS systémů. Mezi její zákazníky patří mimo jiné Plzeňský nebo Ústecký kraj, město Sokolov, Karlovy Vary nebo Chomutov, všechna krajská ředitelství HZS a mnoho dalších. Pro více informací navštivte web www.tmapy.cz , gis4u www.tmapy.cz/gis4u nebo fcb www.facebook.com/tmapy/

16.11.2017

Nefunkčnost mapové aplikace

Velice se omlouváme za vzniklou situaci.

Společnost Cleerio (poskytovatel mapové aplikace) tímto hrubě porušuje rámcovou smlouvu. V které se uvádí; „Poskytovatel je povinen zajistit a garantovat Klientům užívání Produktů Poskytovatele, a to až do konce servisního období, které má Klient skutečně předplaceno.“

Toto jednání ze strany společnosti Cleerio považujeme za vydírání a zvažujeme veškeré právní kroky. S novým partnerem usilovně pracujeme na tom, abychom Vám do středy 22.11.2017 poskytli novou verzi mapové aplikace.

10.11.2017

Ukončení spolupráce se společností Cleerio

can_cleerio

Dne 3. 11. jsme rozvázali vztah se společností Cleerio z důvodu destruktivní změny obchodní politiky. Protože se však vždy snažíme našim zákazníkům poskytovat to nejlepší na trhu, připravili jsme pro vás již nové a moderní řešení, které vám v nadcházejících dnech budeme postupně představovat.

18.04.2017

Spuštění nové mapové aplikace Cleerio

Cleerio představuje novou verzi mapové aplikace. Veškeré informace k nové verzi i s návodem(text/video) pro ovládání můžete nalézt na webových stránkách.

Novinky obsahují mimo jiné:

– Nejpoužívanější nástroje dostupné na jedno kliknutí

– Srozumitelný návod a okno pro podporu online

– Přehlednější práce s vrstvami

– Katastrální data s možností aktuálních listů vlastnictví

– Snadné a dostupnější vyhledání

19.08.2016

Pasport hřbitova ve Svatavě

Pro veřejnost je nyní přístupný pasport hřbitova ve Svatavě, kde lze nyní vyhledávat podle různých kritérií. Na vše se můžete podívat zde:

05.08.2016

Geo Data v časopisu Green.

O naší mapové aplikaci se píše v časopisu českého svazu greenkeeperů GREEN. Články je také možné si prohlédnout zde:

15.04.2016

Geosense se mění na Cleerio

Změna nastala 14. 4. 2016 zápisem v obchodním rejstříku.

zmenaclerrio

Jsme výhradním partnerem Cleerio pro Karlovarský, Plzeňský a Liberecký kraj

Společnost Geo Data s.r.o. je dlouholetým obchodním partnerem Cleerio (dříve Geosense) se zaměřením na geodetické práce, zpracování dat a v tomto roce rozšířila svou obchodní působnost v dalších regionech.

13.01.2016

Těšovice už mají svůj digitální územní plán

Prohlédnout si jej můžete zde:

24.11.2013

Loket zpřístupnil občanům elektronické mapy

Město Loket v pátek dopoledne spustilo bezplatný přístup do mapového Geoportálu. Webová aplikace umožní občanům nahlédnout do mapových podkladů města. Prozatím jsou do aplikace zanesena například čísla popisná a údaje z katastru nemovitostí. Do budoucna by ale město chtělo pokrytí softwaru výrazně rozšířit a zpřístupnit tak například informace o městských rozvodných sítích.

Zdroj: Sokolovský deník